Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch

STREDISKO NIE JE V PREVÁDZKE
KLZISKO NIE JE V PREVÁDZKE

 
 
 
 
 
St 15°
Št 11°
Pi 13°
So 14°
Ne 16°
Po 15°
Ut 14°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 95 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

 

Výhodné ponuky

Miro Jaroš a pesničky pre (ne)poslušné deti

Miro Jaroš vaše deti zabaví, no nielen to – pri jeho pesničkách sa naučia umývať si zúbky, pekne poďakovať, upratať si hračky či postarať sa o zvieratká.

VIAC
Kde bolo, tam bolo... so Smejkom a Tanculienkou

Smejko a Tanculienka prichádzajú s novým predstavením Kde bolo, tam bolo... Nové sú pesničky aj kostýmy, a pretože sa ocitnú v rozprávke, čakajte Snehulienku, trpaslíkov, vlka, Červenú čiapočku, dráčika a kopec ďalších. A nakoniec príde čas aj na spoločnú fotku.

VIAC
Štiavnický trail 2017 v Salamandra Resort

V hoteli Salamandra 8. apríla 2017 odštartujeme pretek Štiavnický trail 2017. Staňte sa jeho súčasťou a rezervujte si u nás špeciálny pobytový balík so zľavou 20 % - izbu len za 80 €.

VIAC
Veľkorysá Veľká noc 2017

Atmosféru Veľkej noci vytvoria tradičné jedlá, prezentácia ľudových remesiel, ako aj muzikálová rozprávka Ľadové kráľovstvo. Samozrejme nebude chýbať atraktívny program pre deti, zábava s hotelovým maskotom  a tradičná šibačka. Veľkonočný pobyt na minimálne 3 noci začína už od 319 € na osobu.

VIAC
Spa oddych v objatí Štiavnických vrchov

Vydýchnite všetok stres a obráťte pozornosť na seba. Nič viac nemusíte! 

VIAC
Salamandra BASIC

Rezervujte si náš pobytový balík Salamandra Basic a relaxujte v krásnych Štiavnických vrchoch v obklopení tajchov a bohatej histórie. Jedinečný dotyk prírody na každom kroku je ten správny recept na oddych.

VIAC
ROMANTIC & RELAX

Najpríjemnejšie sa vychutnávajú si krásy Štiavnických vrchov s milovanou osobou. Aj so žiarivým prekvapením!

VIAC