Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
10°
Po 15°
Ut 17°
St 19° 11°
Št 18°
Pi 14°
So 13°
Ne 11°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 95 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

 

Čo v okolí

Športcentrum Salamandra

Viacúčelové ihriská na rekreačné športy nájdete aj v Salamandra Resorte.

VIAC
Lanovka v lete

Krásu štiavnickej prírody si môžete počas letných prázdnin zvečniť aj zo sedačky lanovky Doppelmayr. Tá vás z nástupnej stanice pri Hodrušskom tajchu vyvezie až na Hornú Roveň, odkiaľ je to len na skok turistickým chodníkom do Banskej Štiavnice.

VIAC
Cyklotrasy

Okolím zjazdovky Salamandra Resort prechádzajú cyklotrasy projektu BAJKOM K TAJCHOM. Tie Vás v sedle horského bicykla prevedú krásnou prírodou Štiavnických vrchov, popretkávaných jedinečným systémom banských jarkov a tajchov.

VIAC
Región Banskej Štiavnice

Prekrásny región okolia Banskej Štiavnice je opradený históriou a baníckou tradíciou. Presvedčíte sa o tom všade, kam sa pohnete, nakoniec veď aj v susedstve nášho hotela sídli jediná baňa na ťažbu zlata na Slovensku.

VIAC
Lyžovanie

Salamandra Resort ponúka nadšencom lyžovania a snowboardingu vynikajúce podmienky na stredne náročnej zjazdovke dlhej 1450 metrov so zaujímavým členením. Severozápadne orientovaná zjazdovka uspokojí nielen skúsených lyžiarov, ale aj začiatočníkov.

VIAC
Klzisko

K správnej zime patrí aj „poriadny ľad“ - a od tohto roku ho nájdete už aj v Salamandre! Príďte sa korčuľovať alebo si zahrať hokej na novučičké klzisko s umelým chladením už od eura na hodinu!

VIAC
Náučné chodníky

Región Štiavnických vrchov ponúka milovníkom turistiky bohaté turistické možnosti. Nachádza sa v ňom niekoľko druhov náučných chodníkov rôznej náročnosti.

VIAC