Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchochSalamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchochSalamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
10°
Po 15°
Ut 17°
St 19° 11°
Št 18°
Pi 14°
So 13°
Ne 11°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 95 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

 

Teambuildingy

PRofi vybavené
KONFERENČNé MIESTNOSTI

 

Šport a zábava na
jedinečnom mieste

 

denné aktivity,
večerný program a wellness

 

 

Prečo práve u nás?

Ideálna poloha hotela, v lone prírody, v obklopení tajchov a Štiavnických vrchov Vám ponúka veľa možností na organizovanie rôznych druhov teambuildingu či už pre obchodných partnerov, zákazníkov alebo kolegov. Priamo pred hotelom sú vytvorené ideálne podmienky a široké spektrum aktivít Vám zahrnieme do programu podľa Vašich predstáv. Tomu všetkému samozrejme predchádza náš profesionálny prístup a záujem vzbudiť vo Vás maximálnu spokojnosť s našimi službami

 

AKTIVITY NA TEAMBUILDINGOCH V SALAMANDRE:
 

Čo ponúka okolie...

Ak sa rozhodnete pre aktívne strávenie Vášho pobytu u nás, určite si budet mať z čoho vybrať. Dokonca môžete skombinovať hneď niekoľko aktivít a s organizáciou Vášho programu Vám radi pomôžeme. 

Príklady celodenných aktivít zahŕňajú:

  • Splav Hrona - cca 14 km od hotela

Rieka Hron je najdlhšou, najpopulárnejšou a údajne najkrajšou a najzaujímavejšou riekou medzi vodákmi na Slovensku. Pramení pod masívom Kráľovej hole v Nízkych Tatrách, na svojej takmer 300 km dlhej púti preteká celým stredným Slovenskom až k Štúrovu, neďaleko ktorého sa vlieva ako ľavostraný prítok do Dunaja.Od sútoku so Slatinou preteká v zovretí Štiavnických vrchov z ľavej strany, Kremnických vrchov, Vtáčnika a Pohronského Inovca z pravej strany.

  • Výhliadkový let z Hornej Rovne po Štiavnických vrchoch

Dlhotrvajúcim a určite nezabudnuteľným zážitkom je pohľad na okolie Štiavnických vrchov z vtáčej perspektívy.

  • Tvorivé dielne - hrnčiarsky kruh, čipkovanie a iné tradičné remeslá, typické pre náš región

Stále zaujímavé sú tradičné slovenské remeslá a zvyky ako hrnčiarstvo alebo čipkovanie. Dnes sa už málokde môžete stretnúť so živou ukážkou a dokonca odborným výkladom.

  • Návšteva bane

Baníctvom opradená história tohto regiónu je známa široko ďaleko. Tak prečo nevyužiť možnosť a neprehliadnuť si jednu z baní. K hotelu najbližšie je sprístupnená Štôlňa prostredná bane Všech svätých, ktorá sa nachádza v dedine Hodruša Hámre. Jej zrekonštruovaný podzemný areál tvorí jedinečný skanzen hodrušského baníctva. Tu boli zaznamenané prvé banícke práce v Hodrušskej doline a dobývalo sa až do roku 1950. Uvidíte tu ručne kresané chodby, komíny a dobývky. Jedinečný labirint, najzachovalejší banský komplex v revíri je učebnicou razenia banských diel, ich vystužovania a dobývania rúd. 


Večerný program

Večernú klasiku alebo špeciálny program pri živej hudbe či s DJ-om Vám zabezpečíme v priestoroch baru, reštaurácie alebo v exteriéri hotela. A ak by ste chceli ešte niečo špeciálne, máme pre Vás pripravených niekoľko zaujímavých ponúk ako degustácie s odborným výkladom, ohňovú show, alebo si sami poviete, čo by ste chceli zabezpečiť.

Aquazorbing na tajchu

Prebehnete naším tajchom ako blesk? Nie je to tak nemožné, ako to môže znieť - ponúkame totiž aj aquazorbing! Je to zábava na vodnej hladine, pri ktorej na vás ani nitka nepremokne - dá sa teda absolvovať v akomkoľvek počasí! Dokážte svojim kolegom, že práve vy dokážete prebehnúť Hodrušský Tajch najrýchlejšie.


Toto je len malá ukážka toho, aké aktivity pre Váš temabuilding ponúka okolie Hotela Salamandra. 

Priamo v areáli sa okrem tajchu nachádza tiež lyžiarsky vlek, lanovka, v zimnom období klzisko, v letnom tenisový kurt, požičovňa bicyklov a novovybudovaný pump track - špeciálna dráha pre šantenie na bicykloch. 

Neváhajte nás preto kontaktovať a my Vám pripravíme ponuku na mieru podľa Vašich predstáv.

 

 

 

Podmienky teambildingov na Salamandre
  • Dokážeme splniť požiadavky firemných skupín až do veľkosti cca 120 ľudí

  • Jedlo pripravíme od 20 ľudí formou bohatého bufetu

  • O aktivity a program sa vám postaráme my, alebo vaša eventová agentúra - môžete si priniesť program aj so sebou

  • V prípade nepriaznivého počasia vieme zabezpečiť náhradné priestory vnútri

  • Teambuldingy organizujeme počas celého roka

Máte otázky? Želáte si cenovú ponuku?
Zavolajte nám!

Váš najzábavnejší teambuilding bude práve ten v Salamandre!

PhDr. Petra Teplánová
sales manager

 

+421 907 792 083

sales@salamandrahotel.sk

Fotogaléria