Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchochSalamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
10°
Po 15°
Ut 17°
St 19° 11°
Št 18°
Pi 14°
So 13°
Ne 11°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 95 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

 

Gastronómia v Salamandre

VÝNIMOČNá, ORIGINÁLNE TRADIČNÁ, čERSTVá A BIO

 

FILOZOFIA

Spoznajte náš región po chuti

MENU

Nové dobroty každú sezónu

SUROVINY

Z bio chovov i z našej farmy

PRIESTORY

Elegancia, no hlavne pohoda

PRÍLEŽITOSTI

Gurmánske zážitky pre rodiny aj firmy

1. Naša filozofia

Prečo robíme špičkovú gastronómiu?

  • Chceme, aby ste jej prostredníctvom spoznali nádherný región Štiavnických vrchov. Zamilujte sa do jeho krásy aj chuti.
  • Dobrý obed alebo večera je oslava spoločne stráveného času. Chceme vám preto zo spoločného stolovania urobiť zážitok, či ste u nás na dovolenke alebo iba na otočku, či ste dvaja alebo vás je 50.
  • Túžime vás rozmaznať. Zaslúžite si to. Kvalitné bio suroviny, profesionálna príprava a dobrá obsluha je tu len pre vás.

Zabudnite na čas a vychutnávajte.


2. NAŠE jedlá

Aké sú jedlá, ktoré vám ponúkame? Čerstvé, originálne, nádherne naaranžované, z lokálnych surovín. Vychádzajú z tradičnej kuchyne a ich spracovanie je moderné. Nechajte sa uniesť chuťou i vizuálnym zážitkom na tanieri!

GASTRONOMICKÉ POCHÚŤKY POD TAKTOVKOU MARTINA KORBELIČA

Špeciálne ponuky zo sezónnych surovín a produktov od lokálnych dodávateľov zostavuje v našej reštaurácii špičkový šéfkuchár Martin Korbelič. Má  bohaté skúsenosti z TOP slovenských aj zahraničných reštaurácií. Absolvoval niekoľko stáži vo Francúzsku v reštauráciách ohodnotených prestížnymi michelinskými hviezdami. Dlhé roky bol šéfkuchárom najlepšej reštaurácie Camouflage pod vedením Jaroslava Žideka, neskôr viedol kuchyňu v úspešnej reštaurácii Lemonde, s ktorou získal rad ocenení.

M. Korbelič bol šéfkuchárom roka 2013, zúčastnil sa na slávnej prestížnej súťaži Bocus d´ Or a v uplynulých troch rokoch pracoval ako Executive chef Medusa Group - najväčšej gastro skupiny na Slovensku.

 


3. naše suroviny

Jedlá v Salamandre vás očaria i prenesú do inej dimenzie... jeden z dôvodov sú tie najlepšie suroviny. 

KVALITNÉ, ČERSTVÉ, ZDRAVÉ, SLOVENSKÉ...

Suroviny do našej kuchyne putujú z vybraných slovenských fariem - čerstvé raky z farmy v Bojniciach, kravský syr Hiadlovec z mliečnej farmy Hiadlovských v Slovenskej Ľupči. Objavte u nás aj delikátnu bio jahňacinku či bio kozí syr.

...A NAŠE

Veru tak, viaceré suroviny pochádzajú priamo od nás. Napríklad koreňová zeleninka je z našej vlastnej farmy a Salamandra med je z nášho vlastného úľa!


4. PRIESTORY

Obed, večera i jednoduchá kávička s koláčikom má byť zážitok pre všetky zmysly. K tomu patrí krásne prostredie a pohodlné sedenie. Vyberte si, kde vás pohostíme:

HOTELOVÁ REŠTAURÁCIA 

Elegantný príjemný priestor, v ktorom vás čakajú prekrásne naaranžované bufetové stoly k raňajkám aj k večeri. Dajte si tu nezabudnuteľný obed, oslávte výročie či zásnuby.

HOTELOVÝ BAR

Po výbornej večeri to chce dobrý koňačik či fajnový miešaný drink. Odporúčame Salamandra gold cocktail - čierno-zlatý drink s ginom a Martini. V ponuke máme samozrejme aj virgin drinky.

LOBBY BAR

Je ideálny na kávičku po raňajkách či koláčik po obede. Deti ho milujú - sú tu mäkké sedačky, televízor s rozprávkami, knižky aj veľký plyšový Hugo.

LETNÁ TERASA

Užite si naše nádherné leto na terase, donesieme vám tam obed i čerstvú limonádu. Výhody? Tieň, výhľad na hory a na tajch.

PIKNIK

Vonku je krásne a vám sa žiada do prírody? Piknikový kôš vám nabalíme dobrotami, stačí vziať bicykle a ísť si nájsť to svoje miestečko.

NIEČO ŠPECIÁLNE

Potešte polovičku romantickou letnou večerou priamo na móle na tajchu - darujete nezabudnuteľný zážitok.

5. GASTRO NA VŠETKY PRÍLEžITOSTI

Pozvite k nám milovanú osobu, rodinu, priateľov či obchodných partnerov! Naše jedlá ich očaria, potešia a zanechajú vynikajúci dojem.

kedy k nám prísť?

Keď ste na cestách a chcete sa niekde dobre najesť, keď chcete pozvať príbuzných na rodinný obed či pohostiť obchodných partnerov - Salamandra je to pravé miesto. Zažite tu perfektnú romantickú večeru, fantastickú svadobnú hostinu alebo dobré raňajky, kým sa vydáte na svah.

Príďte k nám na špeciálne akcie pre gurmánov, jesenné husacie hody či zabíjačku s grilovačkou…  Jednoducho, príďte kedykoľvek. Čaká na vás toľko dobrôt!

Reštaurácia aj bar sú otvorené pre hotelových hostí aj pre všetkých návštevníkov každý deň vrátane sviatkov od 7:30 do 23:00. Kuchyňa je otvorená do 22:00.Doprajte si perfektné jedlo. Potešte chuťové bunky.
Navštívte Salamandru.

 

Máte záujem o rezerváciu v reštaurácii, chystáte svadbu, alebo firemnú akciu?

Ozvite sa nám!

Kontakt:

Svadby: +421 918 888 829
Firemné akcie: +421 907 792 083

prevadzka@salamandrahotel.sk

 


UložiťUložiť

Fotogaléria