Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchochSalamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
-2°
So -4°
Ne -8°
Po -7°
Ut -8°
St -5°
Št -1° -8°
Pi -9°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 95 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

 

Rodiny a deti

SALAMANDRA SUMMER BIKE CAMP

Nauč sa jazdiť na bicykli od profesionálov a zlepši si svoju techniku! 29.-31.7. na Salamandre.

VIAC
Rozprávka o salamandre

Ste zvedaví, ako naozaj vznikli Štiavnické vrchy, a čo s tým majú spoločné salamandry? Tu nájdete zaručene pravdivý článok pre veľkých aj malých :-)

VIAC
Izbový servis pre deti

Do všetkých typov izieb v hoteli Salamandra je možné umiestniť detskú postieľku. Na požiadanie vieme zapožičať taktiež sedáky na WC misy a nočníky, kôš na plienky, prebalovací pult a iné potrebné maličkosti, bez ktorých sa váš malý drobec nezaobíde.

VIAC
Detský wellness

Deti si určite prídu na svoje aj v našom wellnes centre, kde sa môžu do sýtosti vyšantiť v bazéne s detskými šmykľavkami spolu s inými vodnými atrakciami.

VIAC
Detský kútik a ihrisko

Nadviazanie nových kamarátstiev a rozvoj kreatívneho myslenia čaká najmenších návštevníkov hotela v priestoroch veľkého detského kútika, kde môžu stráviť vo vybraných termínoch príjemné chvíle nielen s profesionálnymi animátormi, ale aj plyšovými dôverníkmi, pastelkami, omaľovánkami či inými hračkami.

VIAC
Salamandrík

Náš maskot Salamandrík poteší detského aj dospelého hosťa. Salamandrík najmenším návštevníkom hotela napríklad ráz rozpráva banské príbehy a poslušných poslucháčov tiež obdaruje sladkým prekvapením.

VIAC
Lyžiarska škola

Ešte ste sa nenaučili lyžovať? Nevadí! O všetko potrebné sa postará lyžiarska škola v Salamandra Resorte, ktorej skúsení inštruktori sa s láskou pustia do výcviku vašich pokladov. Postarajú sa tiež o to, aby sa pre ne lyžovanie stalo nezabudnuteľným zážitkom.

VIAC