Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchochSalamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
11°
Po 15°
Ut 16°
St 18°
Št 18° 10°
Pi 19° 11°
So 20° 12°
Ne 20° 11°

 

Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

Wellness a relax

Bazén a vírivky

Nechajte sa počas vášho pobytu vymasírovať hydromasážnymi tryskami v našom bazéne s rozmermi 16x5 metrov s teplotou vody 29 stupňov. Počas vašej relaxácie sa nebudú nudiť ani vaše malé ratolesti, ktoré sa zatiaľ môžu vyblázniť na šmykľavke.

VIAC
Sauny

Sauna dokáže uvoľniť telo i dušu. Saunovanie je skvelou prevenciou proti viróznym infekciám dýchacích ciest. Potením sa z vášho tela vylučujú škodlivé látky. Hotel Salamandra svojím hosťom v rámci saunového sveta ponúka parnú a fínsku saunu

VIAC
Masáže

V náručí Štiavnických lesov a tajchov vzniká Spa, v ktorom sa môžete oddávať starostlivo vybraným masážnym a kozmetickým procedúram s liečivou silou miestnych polodrahokamov a zlata, vulkanických kameňov a bylín, medu a olejov v biokvalite z kontrolovaného hospodárstva.

VIAC
Odpočinková zóna

Zatvorte oči a ponorte sa do oázy ticha a pokoja v našej odpočinkovej zóne. Hrať vám pritom bude relaxačná hudba a pohodlie zabezpečia tvarované ležadlá s prikrývkami.

VIAC
Cenník Spa Banensium

 

Ceny Spa Banensium zahŕňajú vstup do bazéna, víriviek a sauny. Platia pre verejnosť t.j. pre neubytovaných hostí v hoteli Salamandra.

VIAC