Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchochSalamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
-2°
So -4°
Ne -8°
Po -7°
Ut -8°
St -5°
Št -1° -8°
Pi -9°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 95 hostí)
Zaručujeme vám, že len u nás si zarezervujete izbu za najnižšiu možnú cenu, minimálne o 5% nižšiu ako na inom rezervačnom systéme.
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

 

Wellness a relax

Bazén a vírivky

Nechajte sa počas vášho pobytu vymasírovať hydromasážnymi tryskami v našom bazéne s rozmermi 16x5 metrov s teplotou vody 29 stupňov. Počas vašej relaxácie sa nebudú nudiť ani vaše malé ratolesti, ktoré sa zatiaľ môžu vyblázniť na šmykľavke.

VIAC
Sauny

Sauna dokáže uvoľniť telo i dušu. Saunovanie je skvelou prevenciou proti viróznym infekciám dýchacích ciest. Potením sa z vášho tela vylučujú škodlivé látky. Hotel Salamandra svojím hosťom v rámci saunového sveta ponúka parnú a fínsku saunu

VIAC
Masáže

V náručí Štiavnických lesov a tajchov vzniká Spa, v ktorom sa môžete oddávať starostlivo vybraným masážnym a kozmetickým procedúram s liečivou silou miestnych polodrahokamov a zlata, vulkanických kameňov a bylín, medu a olejov v biokvalite z kontrolovaného hospodárstva.

VIAC
Odpočinková zóna

Zatvorte oči a ponorte sa do oázy ticha a pokoja v našej odpočinkovej zóne. Hrať vám pritom bude relaxačná hudba a pohodlie zabezpečia tvarované ležadlá s prikrývkami.

VIAC
Cenník Spa Banensium

 

Ceny Spa Banensium zahŕňajú vstup do bazéna, víriviek a sauny. Platia pre verejnosť t.j. pre neubytovaných hostí v hoteli Salamandra.

VIAC