Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchochSalamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
19°
St 19° 11°
Št 18° 12°
Pi 18° 12°
So 19° 13°
Ne 22° 13°
Po 18° 13°
Ut 19° 13°

 

Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1

Wellness a relax

Bazén a vírivky

Nechajte sa počas vášho pobytu vymasírovať hydromasážnymi tryskami v našom bazéne s rozmermi 16x5 metrov s teplotou vody 29 stupňov. Počas vašej relaxácie sa nebudú nudiť ani vaše malé ratolesti, ktoré sa zatiaľ môžu vyblázniť na šmykľavke.

VIAC
Sauna

Sauna dokáže uvoľniť telo i dušu. Saunovanie je skvelou prevenciou proti viróznym infekciám dýchacích ciest. Potením sa z vášho tela vylučujú škodlivé látky. Hotel Salamandra svojím hosťom v rámci saunového sveta ponúka parnú a fínsku saunu

VIAC
Masáže

Masáž poskytuje relax, pohodlie, úľavu a zdravotné výhody pre všetky ľudí všetkých vekových kategórii a životného štýlu. Najvhodnejšia a najúčinnejšia je pre organizmus masáž celého tela, nakoľko je ľudské telo celok a jedna jeho časť neoddeliteľne súvisí a ovplyvňuje jeho druhú časť.

VIAC
Odpočinková zóna

Zatvorte oči a ponorte sa do oázy ticha a pokoja v našej odpočinkovej zóne. Hrať vám pritom bude relaxačná hudba a pohodlie zabezpečia tvarované ležadlá s prikrývkami.

VIAC
Cenník wellness centrum

 

Ceny wellness centra zahŕňajú vstup do bezéna, víriviek a sauny. Platia pre verejnosť t.j. pre neubytovaných hostí v hoteli Salamandra.

VIAC