Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchochSalamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
10°
Po 15°
Ut 17°
St 19° 11°
Št 18°
Pi 14°
So 13°
Ne 11°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 100 hostí)
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1
Dnes
10°
Pondelok
15°
Utorok
17°
Streda
19°
11°
Štvrtok
18°
Piatok
14°
Sobota
13°
Nedeľa
11°

Leto

Dovolenkujte na dvoch kolesách!

Najkrajšie bikerské zážitky sa rodia u nás!

Štiavnické vrchy ponúkajú až 350 kilometrov značených cyklistických ciest a v ich srdci príjemný relax v rezorte a hoteli SALAMANDRA.

VIAC
Cenník lístkov lanovky - LETO

Cenník lístkov lanovky v letnej sezóne 2017.

VIAC
Cenník - športoviská a športové potreby

Cenník prenájmu športovísk a športových potrieb na sezónu 2017.

VIAC
Lanovka v lete

Lanovka na Salamandre funguje aj v lete! Počas letných prázdnin od začiatku júla do konca augusta sa odveziete z nástupnej stanice od Hodrušského tajchu štvorsedačkovou lanovkou Doppelmayr do výstupnej stanice, odkiaľ vedie turistický chodník priamo do Banskej Štiavnice.

VIAC
Náučné chodníky

Región Štiavnických vrchov ponúka milovníkom turistiky bohaté turistické možnosti. Nachádza sa v ňom niekoľko druhov náučných turistických chodníkov rôznej náročnosti.

VIAC
Cyklotrasy v okolí

Cez stredisko Salamandra Resort prechádzajú cyklotrasy projektu BAJKOM K TAJCHOM (Stopa Salamandry a Prachovňa), ktoré Vás v sedle horského bicykla prevedú krásnou prírodou Štiavnických vrchov popretkávaných jedinečným systémom banských jarkov a tajchov.

VIAC
Pump track na Salamandre

Pumptrack je špeciálne navrhnutá dráha určená predovšetkým pre bicykle, na ktorej je možné jazdiť bez pedálovania a rýchlosť získavať dynamickou zmenou ťažiska, odľahčovaním a následným zatláčaním do vĺn a klopených zákrut. 

VIAC
Report z otvorenia letnej sezóny

Fotoreport z otvorenia letnej sezóny - pozrite sa, ako u nás bolo veselo :-)

VIAC