Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
13°
So 23° 13°
Ne 25° 15°
Po 30° 19°
Ut 31° 20°
St 31° 21°
Št 32° 20°
Pi 33° 20°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 100 hostí)
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1
Dnes
13°
Sobota
23°
13°
Nedeľa
25°
15°
Pondelok
30°
19°
Utorok
31°
20°
Streda
31°
21°
Štvrtok
32°
20°
Piatok
33°
20°

Rodičia a deti

Rozprávka o salamandre

Ste zvedaví, ako naozaj vznikli Štiavnické vrchy, a čo s tým majú spoločné salamandry? Tu nájdete zaručene pravdivý príbeh pre veľkých aj malých :-)

VIAC
Lyžiarska škola

Zoznámte sa so školou, ktorá sa každým dňom a každou jednou lekciou snaží byť tou najkrajšou lyžiarskou a snowboardovou školou na svete. Pre vás, našich klientov, pre našich inštruktorov i partnerov. Pracujeme veľmi tvrdo, aby sme vašu dôveru nesklamali a mohli sa prezentovať týmto spôsobom.

VIAC
Detský kútik

Farbičky, omaľovánky, plyšoví kamaráti a iné hračky čakajú na vaše deti v detskom kútiku Hotela Salamandra. Rodičia, ale vaši malí drobcovia určite ocenia veľkosť kútika, pretože priestor určený na hry je nadštandardný.

VIAC
Detský wellness

Po dobrej a výdatnej lyžovačke sa musí zrelaxovať aj vaša malá ratolesť. Využiť na to môžete wellness centrum v hoteli****Salamandra v tesnej blízkosti lyžiarskej zjazdovky.

VIAC
Detské ihrisko

Hojdačky, šmykľavky a iné preliezky ocení detský návštevník Salamandra Resortu nielen v zime, ale aj v lete, kedy sa vybavenie ihriska rozšíri o trampolínu. Detské ihrisko sa nachádza v blízkosti zjazdovky a v tesnom susedstve Hotela**** Salamandra.

VIAC
Salamandrík

Náš maskot Salamandrík je kamarát. Vaše ratolesti poteší svojou prítomnosťou vo vybraných termínoch na lyžiarskom svahu, ale aj v hoteli****Salamandra.

VIAC