Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch
19°
St 26° 16°
Št 22° 15°
Pi 23° 11°
So 25° 12°
Ne 26° 14°
Po 20° 16°
Ut 20° 15°
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 100 hostí)
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1
Dnes
19°
Streda
26°
16°
Štvrtok
22°
15°
Piatok
23°
11°
Sobota
25°
12°
Nedeľa
26°
14°
Pondelok
20°
16°
Utorok
20°
15°

Rodičia a deti

Rozprávka o salamandre

Ste zvedaví, ako naozaj vznikli Štiavnické vrchy, a čo s tým majú spoločné salamandry? Tu nájdete zaručene pravdivý príbeh pre veľkých aj malých :-)

VIAC
Lyžiarska škola

Zoznámte sa so školou, ktorá sa každým dňom a každou jednou lekciou snaží byť tou najkrajšou lyžiarskou a snowboardovou školou na svete. Pre vás, našich klientov, pre našich inštruktorov i partnerov. Pracujeme veľmi tvrdo, aby sme vašu dôveru nesklamali a mohli sa prezentovať týmto spôsobom.

VIAC
Detský kútik

Farbičky, omaľovánky, plyšoví kamaráti a iné hračky čakajú na vaše deti v detskom kútiku Hotela Salamandra. Rodičia, ale vaši malí drobcovia určite ocenia veľkosť kútika, pretože priestor určený na hry je nadštandardný.

VIAC
Detský wellness

Po dobrej a výdatnej lyžovačke sa musí zrelaxovať aj vaša malá ratolesť. Využiť na to môžete wellness centrum v hoteli****Salamandra v tesnej blízkosti lyžiarskej zjazdovky.

VIAC
Detské ihrisko

Hojdačky, šmykľavky a iné preliezky ocení detský návštevník Salamandra Resortu nielen v zime, ale aj v lete, kedy sa vybavenie ihriska rozšíri o trampolínu. Detské ihrisko sa nachádza v blízkosti zjazdovky a v tesnom susedstve Hotela**** Salamandra.

VIAC
Salamandrík

Náš maskot Salamandrík je kamarát. Vaše ratolesti poteší svojou prítomnosťou vo vybraných termínoch na lyžiarskom svahu, ale aj v hoteli****Salamandra.

VIAC