Salamandra Resort - jediné lyžiarske stredisko v Štiavnických vrchoch

STREDISKO NIE JE V PREVÁDZKE
KLZISKO NIE JE V PREVÁDZKE

 
 
 
 
 
St 15°
Št 11°
Pi 13°
So 14°
Ne 16°
Po 15°
Ut 14°

 

 

 

 

    Od 13.3.2017 lyžiarske stredisko Salamandra Resort nie je v prevádzke.
    Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na ďalšiu sezónu 2017/2018.
     
     
     
8.6/10 Vynikajúce (Podľa hodnotení 100 hostí)
Dospelí:
Deti:
ONLINE Rezervácia
Izba 1

Izba 1
dieťa 1
Dnes
Streda
15°
Štvrtok
11°
Piatok
13°
Sobota
14°
Nedeľa
16°
Pondelok
15°
Utorok
14°

Rodičia a deti

Rozprávka o salamandre

Ste zvedaví, ako naozaj vznikli Štiavnické vrchy, a čo s tým majú spoločné salamandry? Tu nájdete zaručene pravdivý príbeh pre veľkých aj malých :-)

VIAC
Lyžiarska škola

Zoznámte sa so školou, ktorá sa každým dňom a každou jednou lekciou snaží byť tou najkrajšou lyžiarskou a snowboardovou školou na svete. Pre vás, našich klientov, pre našich inštruktorov i partnerov. Pracujeme veľmi tvrdo, aby sme vašu dôveru nesklamali a mohli sa prezentovať týmto spôsobom.

VIAC
Detský kútik

Farbičky, omaľovánky, plyšoví kamaráti a iné hračky čakajú na vaše deti v detskom kútiku Hotela Salamandra. Rodičia, ale vaši malí drobcovia určite ocenia veľkosť kútika, pretože priestor určený na hry je nadštandardný.

VIAC
Detský wellness

Po dobrej a výdatnej lyžovačke sa musí zrelaxovať aj vaša malá ratolesť. Využiť na to môžete wellness centrum v hoteli****Salamandra v tesnej blízkosti lyžiarskej zjazdovky.

VIAC
Detské ihrisko

Hojdačky, šmykľavky a iné preliezky ocení detský návštevník Salamandra Resortu nielen v zime, ale aj v lete, kedy sa vybavenie ihriska rozšíri o trampolínu. Detské ihrisko sa nachádza v blízkosti zjazdovky a v tesnom susedstve Hotela**** Salamandra.

VIAC
Salamandrík

Náš maskot Salamandrík je kamarát. Vaše ratolesti poteší svojou prítomnosťou vo vybraných termínoch na lyžiarskom svahu, ale aj v hoteli****Salamandra.

VIAC