Firemné večierky

U nás nájdete ten správny priestor na vašu oslavu, či vás je 8 alebo 120.

Na firemnú grilovačku máme Après Ski bar, na spoločný obed či večierok reštauráciu, na menšie stretnutie s programom môžete využiť konferenčné miestnosti. Na príjemné večerné posedenie určite privítate vínny kútik.

Zabezpečíme výzdobu podľa vášho želania, stoly aj s dekoráciami, ozvučenie, osvetlenie, hostesky a všetko potrebné. Čaká vás komfort, súkromie a príjemný personál.

Vianočné večierky

Na kúpu stromčeka máte ešte množstvo času. Ale termíny vianočných večierkov sa už „vypredávajú“! Nepremeškajte príležitosť dopriať vašim zamestnancom či blízkym originálnu koncoročnú odmenu.

Tematické priestory, skúsený tím, spoľahlivá organizácia a jedinečné prostredie. Okrem toho ponúkame prenájom priestorov zdarma, program „na kľúč“ a slávnostné menu formou bufetu alebo servírovaného menu.

Večierok s ubytovaním – pre hostí poskytujeme zľavu z ubytovania až do výšky 20 % a wellness zdarma.

Večierok so zimnými aktivitami – spojte večierok s lyžovačkou alebo korčuľovaním na klzisku. Ponúkame vám zľavu na denný skipass vo výške 20 %.

Rezervácia firemného večierku

Rezervácia firemného večierku

Udelenie súhlasu: Zaškrtnutím políčka a stlačením tlačidla „odoslať“ v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ako „ZoOOÚ“) a všeobecného nariadenia EÚ o ochrane údajov č. 2016/679 (ďalej len ako „GDPR“) udeľujem spoločnosti DODDY spol. s r.o., so sídlom Zochova 3, 811 03 Bratislava, IČO: 31 671 926, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka č.: 53530/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko a email (ďalej ako „Osobné údaje“) aj na marketingové účely (najmä na zasielanie newslettra, zasielanie ponúk na produkty a služby Prevádzkovateľa, ako aj na produkty a služby spoločností a partnerov skupiny Across Private Investments, na hodnotenie spokojnosti klientov) (ďalej ako „Účel“).

Tento súhlas so spracúvaním osobných údajov je slobodne daným, konkrétnym, informovaným a jednoznačným prejavom mojej vôle.

Doba súhlasu: Tento súhlas je Prevádzkovateľovi udelený na dobu troch (3) rokov, resp. do odvolania súhlasu.

Dobrovoľnosť: Poskytnutie tohto súhlasu je plne dobrovoľné. V prípade, ak je tento súhlas udeľovaný zo strany osoby mladšej ako 16 rokov, tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov udeľuje jej zákonný zástupca.

Odvolanie súhlasu: Tento súhlas so spracúvaním Osobných údajov na daný Účel je možné kedykoľvek odvolať, a to písomne na adresu Prevádzkovateľa: DODDY spol. s r.o., Zochova 3, 811 03 Bratislava alebo emailom na osobneudaje@salamandra.sk.  V prípade odvolania súhlasu nebude Prevádzkovateľ ďalej spracúvať Osobné údaje na daný Účel, osobné údaje budú mechanicky zlikvidované (skartované) a nebudú ďalej spracúvané v žiadnej databáze.

Ďalšie informácie pre dotknutú osobu ohľadom spracúvania ochrany osobných údajov nájdete tu.