Svadby v Salamandre

1. Áno nádhernému prostrediu

Túžite po obrade na terase nad tajchom či priamo na móle? U nás ho môžete mať. V pokoji hlbokých lesov, ktoré Salamandru obklopujú, navyše zabudnete na stres a zhon pri svadobných prípravách.

2. Áno dokonalým priestorom a výzdobe

Hostinu vám pripravíme na terase, vo svadobnom stane, v elegantnej svadobnej sále alebo v našej štýlovej reštaurácii. Výber miesta a výzdoby je len a len na vás.

3. Áno nezabudnuteľnej hostine

Máte chuť na rumpsteak na grile s čerstvou špargľou alebo na konfitované kačacie stehno s brusnicovou omáčkou? Náš šéfkuchár vám pripraví taký gastronomický zážitok, že vás rodina bude presviedčať, aby ste sa vzali znova.

4. Áno pohodliu pre celú rodinu

Salamandra je bezbariérová, takže nikto nebude mať problém s kočíkom a starší svadobčania sa neunavia na schodoch. Parkovať môžete priamo pred hotelom. Sme tiež baby-friendly hotel – pre deti máme ihrisko aj detský kútik (animácie vieme zabezpečiť), a keď sa drobci unavia, môžete ich uložiť do detskej postieľky v rodinnom apartmáne.

5. Áno špeciálnemu svadobnému bonusu

V mladomanželskom apartmáne (dostanete ho od nás ako pozornosť hotela) vás očakáva romantické privítanie. Všetci ubytovaní hostia majú bezplatný vstup do nášho Spa Banensium. Hneď po zložení zálohy ste pozvaní na ochutnávku svadobného menu.

Svadobná brožúra
Svadobné menu

 

Pred svadbou aj po svadbe

Skôr, než si poviete áno, využite naše priestory a služby na nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou. Po svadbe vám radi poskytneme priestor na medové týždne, na ktoré budete dlho a radi spomínať.

Rezervácia svadby

Po rezervácií vás budeme kontaktovať

Rezervácia svadby