Domov/ Gastronómia

Gastronómia

Súhra výnimočných chutí a vôní

Spoznajte nádherný región Štiavnických vrchov podľa chutí!

Či už ide o originálne sezónne špeciality alebo o domácu klasiku, kde pri príprave vždy kladieme dôraz na čerstvosť a sezónnosť surovín. Snažíme sa pracovať s produktmi aj z lokálnych fariem alebo dokonca z vlastnej výroby.

Doprajte si gurmánsky zážitok počas každej sezóny

Dohľad nad menu a správny chod kuchyne zabezpečuje špičkový šéfkuchár – Robert Hudák.

Prvé kuchárske skúsenosti nadobudol na výletnej lodi. Roky sa zdokonaľoval vo varení pod vedením špičkových šéfkuchárov. Neskôr sa stal sám šéfkuchárom a viedol vlastnú kuchyňu na lodi. Jeho kroky následne viedli do rezortu Salamandra. Pri varení sa rád učí a zdokonaľuje v novodobej gastronómii, ale vždy sa vracia k jednoduchosti, kráse a dobrej chuti jedla.

Reštaurácia

Jednoduché elegantné priestory našej reštaurácie vás vždy príjemne naladia na dobré jedlo. Citlivo volené dekorácie a prestieranie navodia pocit domácej pohody a každý hlt je harmonickým zážitkom tela aj duše. Raňajky a večere servírujeme formou bufetových stolov, vždy však máte možnosť vybrať si jedlá aj à la carte. Doplatok za vegánske menu účtujeme v cene 5€.

V prípade záujmu priestory reštaurácie prispôsobíme firemným večierkom alebo rodinným oslavám a svadbám.

Otváracie hodiny

Denne 7:30 hod. - 22:00 hod.

Každoročne náš jedálny lístok počas jesenných mesiacov obohacujeme o ponuku sezónnych jedál. Rovnako tomu je tak aj v týchto dňoch, kedy si popri tradičných špecialitách z nášho jedálneho lístka môžete pochutiť aj na vynikajúcej tekvicovej krémovej polievke, kačacích dobrotách, bez mäsitom rizote či šaláte s kozím syrom. Milovníci diviny si určite prídu na svoje pri kvalitnom jeleňom steaku. Pre detského návštevníka máme aktuálne v ponuke výbornú jablkovú žemľovku s vanilkovým krémom. Neváhajte a zastavte sa u nás na vynikajúci obed alebo večeru s celou rodinou.

Letná terasa pri tajchu

Čerstvé jedlo chutí ešte lepšie na čerstvom vzduchu. To naše si môžete dopriať aj na brehu tajchu, obklopení Štiavnickými vrchmi. Nájdite si svoj tieň a dajte sa rozmaznávať našimi špecialitami a špičkovým personálom. Rodiny s deťmi určite poteší, že deti sa môžu zahrať na neďalekom ihrisku alebo pri tajchu a budú stále na očiach.

Letnú pohodu vám spríjemní aj letná grilovačka na terase hotela. Vychutnajte si grilované špeciality pri tónoch príjemnej hudby.

Otváracie hodiny

Denne7:30 hod. - 22:00 hod.

Aprés - ski bar

Naberte energiu pred ďalšou jazdou v aprèsski bare, vzdialenom od zjazdovky len niekoľko metrov. Ponúkame v ňom osviežujúce studené a teplé nápoje a malé snacky. Môžete si ich vychutnať aj na slnkom zaliatej terase s výhľadom na zjazdovku.

Otváracie hodiny

Len počas zimnej sezóny

Lobby bar

Zastavte sa v našom lobby bare na drink a oddýchnite si v príjemnom prostredí po dni plnom zážitkov.

Otváracie hodiny

Denne7:30 hod. - 22:00 hod.